Češi si z Francie odváží dvě medaile

Vytvořeno 19.05.2009 16:15:58 | Poslední změna 19.05.2009 16:16:18
Je to téměř nemožné, ale klan nEophyte opět pokračuje se svým kolotočem Call of Duty 4. Do kádru téměř týden co týden přicházejí noví nadějní hráči a hned za pár dní se s barvami nEph opět loučí, takhle to jde už pár dobrých měsíců. Tentokrát se ale bossové uchýlili k zcela jinému kroku a to propuštění všech nyní již bývalých hráčů a přijetí konkurenčního celku DOG Soldiers (GeorgE, VlastikA, afjee, Arike, lego). Trochu podobná situace je i u NecroRaisers, ti sice nevítají celý mančaft, každopádně vedle sajmona s cebuwem se objevila hned trojice čerstvých tváří v podobě hawkyho, piiindRa a SoCKETA.
A u NecroRaisers zůstaneme i nadále. Klubové vedení posilněné o zbrusunové manažery rozhodně nelení. Nejprve se dohodlo na spolupráci s velmi slibnou Counter-Strike 1.6 sekcí poskládanou z hráčů jAPKA, Trpaslika, pidika, kicula, zeuse a SaMa, tedy borců dlouhodobě patřících k domácí špičce, poté následovalo spuštění zajímavého projektu s názvem NR Akademie, do něhož se hlásí adepti, kteří si myslí, že by měli na to působit v tomto celku. Netrvalo dlouho a v sítích Akademie uvíznul SosoneK, mladý FIFA talent, který se blýsknul například třetím místem české národní kvalifikace na WCG.
Tradiční Call of Duty 4 klub BW Gaming doslova šokoval, když koncem uplynulého týdne představil nový tým, jenž ho bude zastupovat. Manažeři celku si dali na složení opravdu záležet a pod svá křídla zlákali taková jména jako dreader, bahn1k, holli, brody a park89. Zmínění hráči u nás patří k absolutní špičce, jedná se jak o současné či bývalé reprezentanty, tak i zástupce špičkových nEophyte a SnoopY. Řada z nich se navíc úspěšně prezentovala druhými, respektive třetími místy na WGT, tudíž můžeme očekávat velmi vysoké ambice.
Téměř každý zná pojem CONFIS. Český klub se na scéně nestihl téměř ani ohřát a už se najednou silně připomněl angažováním francouzské sestavy dRu. Jenže spolupráce netrvala ani měsíc a nadějná sekce se rozpadla. Vedení rozvíjející se organizace si ale na Counter-Strike 1.6 zakládá, a proto se okamžitě vydalo hledat adekvátní náhradu. Tou se nakonec stala pětice rpg, dAmien, Meda, forbi, Marthyy, jež do té doby zastupovala neznámé cyberTRUST. Vítěz BZ ESET Cupu se krátce po přestupu představil na turnaji ve Velkém Špalíčku.

Zdroj: novinky.cz