Ochutnávka ze hry Wolfenstein - legenda opět ožívá

Vytvořeno 19.05.2009 16:01:50 | Poslední změna 19.05.2009 16:13:31
Třetí generace Wolfensteinu přinese nejen tvrdou akci, ale zejména pak i prvek okultního tajemna, se kterým se nacisté za války pokoušeli experimentovat. To ve hře vyústí v setkání s protivníky obdařenými nadpřirozenými schopnostmi.


Ochutnávka ze hry WolfensteinV předchozím díle Return to Castle Wolfenstein měl hlavní hrdina elitní americký agent B.J. Blazkowicz za úkol vyčistit středověký hrad. V novém pokračování to bude rovnou celé městečko. Navíc se objeví také alternativní lokace, ze které nacisté čerpají okultní sílu.

Boje v ulicích budou sloužit k odkrývání dalších a dalších oblastí. V boji však nebude Blazkowicz osamocen, výraznou pomocí mu ve třetím díle hry Wolfenstein budou postavy z německého hnutí odporu, které hlavnímu hrdinovi tu a tam pomohou, či svěří důležitý úkol.

Přestože hra bude oficiálně vycházet až v červenci letošního roku, některé internetové obchody již nyní dělají první předobjednávky. Cena verze pro televizní konzole Xbox 360 a PlayStation 3 se pohybuje okolo 1800 Kč. Za variantu pro PC zaplatíme přibližně 1100 korun.
Ukázka ze hry Wolfenstein

Zdroj: novinky.cz